Portale

Portale

Obecnie AKoL.pl obsługuje następujące serwisy internetowe (wybierz z listy by zobaczyć wizytówkę portalu):Portal GO-auto.pl

Strona główna portalu go-auto GO-auto.pl: skuteczne wsparcie sprzedaży Twoich samochodów

Firma GO-leasing wdrożyła nowe narzędzie wspierające dealerów, brokerów oraz komisy samochodowe w sprzedaży samochodów.Od teraz każdy sprzedawca samochodów w Polsce może zupełnie bezpłatnie dołączyć i oferować klientom swoją flotę. Czy warto? Serwis go-auto.pl odwiedza niemal 100 tys. osób wykonując ponad milion kalkulacji leasingu miesięcznie.

- Pomagamy rozwinąć biznes dealerów i komisów przez wsparcie sprzedaży zarówno samochodów nowych, używanych i stojących na placu – mówi Grzegorz Olszewski, Prezes Zarządu GO-leasing. - Każdy publikowany na go-auto.pl samochód trafia natychmiast do oferty sprzedażowej ponad 120 doradców GO-leasing w 60 oddziałach w całej Polsce. Dealer otrzymuje więc bezpłatnie nie tylko nowy kanał sprzedaży, ale i dywizję doświadczonych handlowców.

Klientom oferowane jest atrakcyjne finansowanie w jedynej na rynku formule leasingu z gwarancją zwrotu, zarówno dla firm jak i konsumentów, a także w formie klasycznego leasingu, wynajmu czy kredytu samochodowego.

Dzięki udzielonej gwarancji w każdym momencie umowy klient może dokonać zwrotu samochodu firmie leasingowej oraz rozliczenia umowy finansowania uwzględniając aktualną wartość samochodu, zwrot składek ubezpieczeniowych oraz salda umowy finansowania pozostałego do spłaty. W zależności od salda rozliczenia, nastąpi zwrot nadpłaty lub dopłata różnicy. W odróżnieniu do standardowych modeli rozliczeń w firmach leasingowych, nie stosujemy w ramach gwarancji dyskonta rat, uwzględniamy jedynie pozostały do spłaty kapitał. Bez odsetek!

Klient odwiedzający stronę go-auto.pl ma pełen pakiet możliwości w wyszukaniu Twojego samochodu, opcji rezerwacji, składania wniosku online czy poznania decyzji o finansowaniu:

- korzysta z wielowyboru marek i modeli wielu samochodów
- znajduje auta wg wysokości raty, segmentów czy nadwozi
- używa zaawansowanego filtrowania i sortowania
- konfiguruje ofertę wg swoich potrzeb
- liczy dogodną dla siebie ratę
- rezerwuje wybrane auto
- wypełnia prosty wniosek leasingowy online i poznaje decyzję w 10 s.

Właścicielem marki GO-auto jest GO-leasing Sp. z o.o., największa w Polsce partnerska sieć brokerów samochodów, leasingu, wynajmu i kredytów samochodowych.

Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju w 60 oddziałach. Współpracujemy z blisko 40 sprawdzonymi i renomowanymi bankami i firmami leasingowymi – dzięki temu wiemy, gdzie otrzymasz leasing, wynajem lub kredyt samochodowy najkorzystniej.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: auto@go-leasing.pl, +48 799 350 517.

Publikacja ofert na go-auto.pl jest bezpłatna.

W serwisie GO-auto.pl możliwa jest publikacja ogłoszeń na samochody osobowe oraz dostawcze (do 3,5t).

Regulamin z portalu go-auto »

Cennik portalu go-auto »

sas

treść

link

nazwa portalu druga

treść

link

sdsadsadsadsa

trasdsadsadeść

link

ndasdsadsadsadasd

tresadsadsadsadsadść

link