Portale

Portale

Obecnie AKoL.pl obsługuje następujące serwisy internetowe (wybierz z listy by zobaczyć wizytówkę portalu):Portal ZoltyJez.com.pl

Strona główna portalu zoltyjez Zoltyjez.com.pl jest portalem ogłoszeniowym marki „Żółty Jeż” istniejącej na rynku od lipca 1991 roku. Żółty Jeż szybko stał się rozpoznawalną marką w swoim powiecie, przez co stał się swoistym centrum informacji. Marka posiada własną sieć kolporterów co tydzień rozprowadzających wydania „Żółtego Jeża”. Marka od 2002 roku wchodzi w skład spółki AB Media. Portal zoltyjez.com.pl prezentuje ogłoszenia w wielu kategoriach, takich jak: kupię-sprzedam, usługi, biznes, motoryzacja, nieruchomości, nauka, praca, zdrowie, turystyka, zgubiono-znaleziono oraz towarzyskie.

Wszyscy użytkownicy AKOL z terenu województw Małopolskiego i Śląskiego, którzy obecnie dokonują bądź kiedyś dokonywali eksportów na portal zoltyjez.com.pl teraz wznowią abonament, oraz nowi użytkownicy którzy założą konto na portalu, zostaną objęci promocją. W ramach promocji otrzymają Państwo:

1) dożywotni bezpłatny abonament na eksport ofert na nasz portal

2) dożywotnią subskrypcję na własną stronę w Katalogu Firm na naszym portalu (podobnie jak na otomoto)

3) doładowanie portfela w wysokości 50 zł. Do wykorzystania na promocję ogłoszeń na portalu bądź na zamieszczenie ogłoszeń w gazecie Magazyn Reklamowy Żółty Jeż.

W celu doładowania portfela promocyjną kwotą 50 zł, zarejestrowany użytkownik AKOL powinien przesłać wiadomość e-mail na adres bok.moto@zoltyjez.com.pl. W treści proszę podać zarejestrowaną nazwę użytkownika na naszym portalu i wpisać hasło: AKOL 50. Konta użytkowników rejestrujących się po raz pierwszy na naszym portalu zostaną automatycznie zasilone podczas rejestracji.

Regulamin z portalu zoltyjez »

Cennik portalu zoltyjez »

sas

treść

link

nazwa portalu druga

treść

link

sdsadsadsadsa

trasdsadsadeść

link

ndasdsadsadsadasd

tresadsadsadsadsadść

link