Portale

Portale

Obecnie AKoL.pl obsługuje następujące serwisy internetowe (wybierz z listy by zobaczyć wizytówkę portalu):Portal opps.pl

Strona główna portalu opps OPPS.pl to portal darmowych ogłoszeń internetowych o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim. Liczba ogłoszeń, które można zamieścić na naszym portalu jest nielimitowana. Ogłoszenia mogą być dodawane przez osoby prywatne oraz firmy: komisy samochodowe oraz dealerów, a ich publikowanie i przeglądanie jest całkowicie bezpłatne - dotyczy to wszystkich kategorii, w tym w kluczowej kategorii MOTORYZACJA.

Odpłatne są tylko usługi związane z promocją ogłoszenia, które są opcjonalne i na które oferujemy zniżki dla firm współpracujących z naszym portalem.

OPPS.pl to proste i łatwe w użyciu narzędzie, dostosowane do pracy w komputerach, smartfonach i innych urządzeniach mobilnych, które oferuje szybki i bezpieczny kontakt pomiędzy użytkownikami.

OPPS.pl jest świetnym wyborem, jeśli chcesz zyskać potencjalnych klientów i dotrzeć do nich ze swoją ofertą sprzedaży w kategorii MOTO.

Regulamin z portalu opps »

Cennik portalu opps »

sas

treść

link

nazwa portalu druga

treść

link

sdsadsadsadsa

trasdsadsadeść

link

ndasdsadsadsadasd

tresadsadsadsadsadść

link