Portale

Portale

Obecnie AKoL.pl obsługuje następujące serwisy internetowe (wybierz z listy by zobaczyć wizytówkę portalu):Portal samochody.pl

Strona główna portalu samochody Samochody.pl to portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Połączenie doświadczenia i pasji przyczyniło się do powstania w pełni branżowej, profesjonalnej strony, które jest narzędziem służącym do zwiększenia sprzedaży samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, części samochodowych oraz oferowania usług serwisowych i innych związanych z motoryzacją.

Obecnie portal Samochody.pl współpracuje już z ponad dwoma tysiącami firm oferujących sprzedaż pojazdów, zapewniając wyjątkowo szeroki wybór produktów. Dużym walorem są najniższe ceny na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych – Klienci firmowi, po podpisaniu umowy Dealera Gwarantowanego, mają zapewnioną stawkę o wysokości 5 PLN za 30-dniowe ogłoszenie (umowa od momentu wygenerowania obowiązuje aż 5 lat).


Dodatkowe korzyści z posiadania konta Dealera na samochody.pl to:
- Bezpłatna subdomena z końcówką .samochody.pl, a na niej wizytówka z pełną ofertą
- Mapy z lokalizacją komisu/dealerstwa
- Drukowanie ogłoszeń z kodem QR
- Wewnętrzne notatki, szablony ogłoszeń, wersje robocze
- Różne formy kontaktu kupującego ze sprzedającym – telefon, mail, wiadomość przez portal, Messanger, WhatsApp
- Różne formy udostępniania ogłoszeń – szybkie kopiowanie linku, udostępnianie na platformach Facebook oraz Twitter.


Ponadto, portal samochody.pl jest wielojęzyczny - dostępne języki to polski PL, angielski EN, niemiecki DE, rosyjski RU, ukraiński UA. Trwają również prace nad aplikacją działającą na systemach iOS i Android.


Regulamin z portalu samochody »

Cennik portalu samochody »

sas

treść

link

nazwa portalu druga

treść

link

sdsadsadsadsa

trasdsadsadeść

link

ndasdsadsadsadasd

tresadsadsadsadsadść

link