Portale

Portale

Obecnie AKoL.pl obsługuje następujące serwisy internetowe (wybierz z listy by zobaczyć wizytówkę portalu):Portal win2.pl

Portal www.Win2.pl został stworzony z myślą o tych wszystkich, Sprzedających i Kupujących, którzy szukają możliwości tanich zakupów w Internecie.
Naszą główną maksymą są transakcje wg zasady win win (wygrany wygrany). Chcemy aby Sprzedający mogli darmowo wystawiać swoje towary i dzięki temu zaoferować Kupującym lepsze ceny.
Z drugiej strony nasi Kupujący będą mogli bezpieczniej kupować produkty, płacąc za nie poprzez płatności elektroniczne czy sprawdzając czy sprzedający jest zautoryzowany. To, w konsekwencji, poprawi bezpieczeństwo zawieranych transakcji.
Wszystkim oferujemy możliwość dyskusji na temat wystawianych towarów, polecania ich na portalach społecznościowych i dzielenia się z innymi swoją opinią.
Portal www.win2.pl, zintegrowany jest również z portalem Allegro, a w krótce z Ebay. Dzięki temu nasi sprzedawcy będą mogli wystawiać swoje produkty także na innych portalach e-commerce.

Ponadto, portal www.Win2.pl pozwala i zachęca do promowania swoich witryn www w oparciu o wystawiane towary. W konsekwencji kupujący będą mogli nabyć towary na portalu Win2.pl i zapoznać się z pełną ofertą Sprzedającego zamieszczoną np. na jego stronach www. W zamian prosimy ale nie wymagamy, o zamieszczenie linku zwrotnego na stronach naszych Sprzedających. Za gest ten będziemy Sprzedającym bardzo zobowiązani.

Zapraszamy
Ekipa Win2.pl

Regulamin z portalu win2»

Cennik portalu win2

Strona główna portalu win2

sas

treść

link

nazwa portalu druga

treść

link

sdsadsadsadsa

trasdsadsadeść

link

ndasdsadsadsadasd

tresadsadsadsadsadść

link